Partneři

K 1. 1. 2020 mělo uzavřenou Rámcovou partnerskou smlouvu se společností 63 partnerů, kteří definovali příslušnost k následujícím zájmovým skupinám:

  • Myslivost, rybáři, včelaři, chovatelé (2 partneři)
  • Kulturní, spolková a zájmová činnost (5 partnerů)
  • Veřejná správa (27 partnerů)
  • Sport (7 partnerů)
  • Podnikání nezemědělské (4 partneři)
  • Vzdělávání (8 partnerů)
  • Volnočasové aktivity (7 partnerů)
  • Sociální oblast (2 partneři)
  • Zemědělské podnikání + lesnictví (1 partner)

Veřejný sektor (36 partnerů)

Obce a města Bašť, Bořanovice, Brázdim, Čakovičky, Hovorčovice, Chlumín, Klecany, Klíčany, Kojetice, Kostelec nad Labem, Líbeznice, Máslovice, Měšice, Mratín, Neratovice, Nová Ves, Odolena Voda, Ovčáry, Panenské Břežany, Postřižín, Předboj,  VeleňVeliká Ves, Vodochody, Zdiby, Zlončice, Zlonín, Mateřská škola Bašť, Mateřská škola Čakovičky, Základní škola a mateřská škola Hovorčovice, Mateřská škola Líbeznice, Mateřská škola Mratín, Mateřská škola Nová Ves, Mateřská škola Předboj, Oblastní muzeum Praha - východ Brandýs nad Labem, Základní škola a Základní umělecká škola Líbeznice

Soukromý sektor (27 partnerů)

R. Ehrenberger, J. Havlíček, L. Kučerová, V. Palák
KASTEN spol. s.r.o., Dana Líbová, O. Bačina, Svět dětí na dlani s.r.o., YARD a.s.
Dobrovolní hasiči Čakovičky, FOKUS Praha, Sparta Mratín, Golf Club Zlonín, HOSPIC TEMPUS, Kaštánek Zdiby, Rybářský spolek Bašť, Rybářský spolek Předboj, Římskokatolická farnost Odolena Voda,  SDH Zdiby, SPONTE – nadační fond, Stonožka Líbeznice, TJ Sokol Mratín, TJ Sokol Nová VesTJ Sokol Předboj, TJ Sokol Veltěž, Urbiosisto s.r.o, YARD RESORT z.s.

 

  Název Kategorie Jméno zástupce pro MAS
1.  Bačina Ondřej, Bc. Zemědělské podnikání + lesnictví Ondřej Bačina, Bc.
2.  Dobrovolní hasiči Čakovičky - spolek pro výchovu, výcvik a vzdělávání dobrovolných hasičů z.s. Kulturní, spolková a zájmová činnost Zbyšek Pavlík
3. Ehrenberger Roman  Kulturní, spolková a zájmová činnost Ing. Roman Ehrenberger
4.  FOKUS Praha, z.ú. Sociální oblast Bc. Jiří Novák
5.  Golf Club Zlonín, z.s. Sport  Ondřej Vrabec
6.  Havlíček Jan, Mgr.  Volnočasové aktivity Mgr. Jan Havlíček
7.  HOSPIC TEMPUS, z.s. Sociální oblast Věra Petráčková
8.  KASTEN spol. s r.o. Podnikání nezemědělské Ing. Aleš Kocourek
9.  Kaštánek Zdiby, z.s. Volnočasové aktivity Magdalena Česneková
10.  Kučerová Lenka  Volnočasové aktivity Lenka Kučerová
11.  Líbová Dana Sport  Dana Líbová
12.  Mateřská škola Bašť Vzdělávání Zuzana Černá
13.  Mateřská škola Čakovičky  Vzdělávání Lenka Rejšková
14.  Mateřská škola Líbeznice Vzdělávání Bc. Martina Podlipná, DiS.
15.  Mateřská škola Mratín  Vzdělávání Martina Kvasničková
16.  Mateřská škola Nová Ves  Vzdělávání Jarmila Kratochvílová
17.  Mateřská škola Předboj  Vzdělávání Ing. Kateřina Beránková
18.  Město Klecany Veřejná správa Bc. Daniel Dvořák
19.  Město Kostelec nad Labem Veřejná správa Josef Chalupa
20.  Město Neratovice Veřejná správa Ing. Roman Kroužecký
21.  Město Odolena Voda Veřejná správa Hana Plecitá
22.  Obec Bašť Veřejná správa Mgr. Vítězslav Kaliba, MPA 
23.  Obec Bořanovice Veřejná správa Libor Řápek
24.  Obec Brázdim Veřejná správa Jan Prochazka
25.  Obec Čakovičky Veřejná správa Miloš Buriánek
26.  Obec Hovorčovice Veřejná správa Jiří Novák
27.  Obec Chlumín Veřejná správa Miroslav Priatka
28.  Obec Klíčany Veřejná správa Václav Nováček
29.  Obec Kojetice Veřejná správa Mgr. Zuzana Cinková
30.  Obec Líbeznice Veřejná správa František Závorka
31.  Obec Máslovice Veřejná správa Ing. Vladimíra Sýkorová
32.  Obec Měšice Veřejná správa Ing. Martin Čacký
33.  Obec Mratín Veřejná správa Miroslav Bukovský
34.  Obec Nová Ves Veřejná správa Jiří Melichar
35.  Obec Ovčáry Veřejná správa Josef Hromada
36.  Obec Panenské Břežany Veřejná správa Mgr. Martin Hakauf 
37.  Obec Postřižín Veřejná správa Radim Fojtů
38.  Obec Předboj Veřejná správa Pavla Příšovská
39.  Obec Veleň  Veřejná správa Ing. Jiří Kazda
40.  Obec Veliká Ves Veřejná správa Mgr. Petr Kovářík
41.  Obec Vodochody Veřejná správa Ing. Petr Lomnický
42.  Obec Zdiby Veřejná správa JUDr. Eva Slavíková
43.  Obec Zlončice Veřejná správa Jiří Louček
44.  Obec Zlonín Veřejná správa Ing. František Polák
45.  Oblastní muzeum Praha - východ, příspěvková organizace Kulturní, spolková a zájmová činnost Mgr. Hana Bílková
46.  Palák Vladimír, JUDr.  Podnikání nezemědělské JUDr. Vladimír Palák
47.  Rybářský spolek Bašť  Myslivost, rybáři, včelaři, chovatelé Jara Georg Meger
48.  Rybářský spolek Předboj Myslivost, rybáři, včelaři, chovatelé Tomáš Svoboda
49.  Římskokatolická farnost Odolena Voda Volnočasové aktivity Mgr. Kamil Vrzal
50.  SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Zdiby Kulturní, spolková a zájmová činnost Tomáš Tondr
51.  Sparta Mratín z.s. Sport  Petr Suldovský
52.  SPONTE - nadační fond  Kulturní, spolková a zájmová činnost Zdeněk Nováček
53.  Stonožka Líbeznice, o.s. Volnočasové aktivity Ing. Miriam Kupková
54.  Svět dětí na dlani s.r.o. Volnočasové aktivity Mgr. Iveta Kameníková
55.  Tělocvičná jednota Sokol Mratín  Sport  Blanka Kebrtová
56.  Tělocvičná Jednota Sokol Nová Ves z.s. Sport  Radek Šťastný
57.  Tělocvičná jednota Sokol Veltěž  Sport  Kateřina Kolářová
58.  Tělovýchovná jednota Sokol Předboj  Sport  Petr Weiss
59.  Urbiosisto, s.r.o. Podnikání nezemědělské Mgr. Gabriela Faltejsková
60.  YARD a.s. Podnikání nezemědělské Jindřich Malý
61.  YARD RESORT, z.s. Volnočasové aktivity Jindřich Malý
62.  Základní škola a mateřská škola Hovorčovice, příspěvková organizace Vzdělávání Mgr. Jana Hirková
63.  Základní škola a Základní umělecká škola Líbeznice, příspěvková organizace Vzdělávání Ivana Pekárková

 

                                                     

Evropský zemědělský fond pro rozvoj venkova: Evropa investuje do venkovských oblastí

 

Partneři - tabulka.jpg